3 Mayıs 2015 Pazar

Paradontax (Diş Eti Kanaması Deneyim)Evet arkadaşlar,çoğu insanlar gibi bende dişlerime karşı çok hassas bir yapıya sahibim.Diş lekelerinden,sararmalardan tutun da diş eti kanamasına kadar,tüm diş rahatsızlıkları hayatımı kabusa çeviriyor.
Geçen yıl bu zamanlardı ilk diş eti kanaması ile tanıştım.İlk günlerde sadece fırçalarken yaşadığım bu sorun,bir kaç hafta içinde kızımı öpmeme bile engel olmaya başladı ve inanın çok kötü bir duygu bu..
Düşünsenize elma bile yiyemiyorsunuz ve kızınızı bile öperken diş etleriniz o minicik darbe ile kanamaya başlıyor.Doktoruma gittiğimde bana gargara ve çeşitli ilaçlar verdi ama nafile.Hiç bir faydasını göremedim.
Evde tuzla,karbonatla gargara denedim ama onlarda çare olmadı.
En son reklamlarda Paradontax ile karşılaştım ve aldım..Hiç abartmak istemiyorum ama aldığımda laf olsun,denemedim dememek için almıştım.İki günde azalttı kanamamı ve günde iki defa kullandım.Bir hafta içerisinde diş eti kanamam tamamen yok oldu.Bu mucize ürün gerçekten dişlerimde harikalar yarattı.
Hayatımı kabusa çeviren kanamalardan bir hafta da tamamen kurtuldum ve bu bir mucize gibi :)
Diş eti kanamaları yaşayan herkese içtenlikle tavsiye ederim.Umarım sizlerde benim gibi hızlı sonuç alırsınız..Dişlerimiz önemlidir..Kıymetini bilelim ve onlara özen gösterelim :)
Sevgiler...

2 yorum:

  1. ben de diş eti kanaması çeken bir hastaydım. Önce diş taşındandır diye doktora gittim temizlettim geçmedi. Bundan da kullandım az faydası oldu. K vitamini aldım. Baya bitti. Derken biraz başlamıştı ki düzenli hergün kefir içmeye başladım iki aydır, yine yok denecek kadar az.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. çok zor :( ben o kadar ilaç kullandığım halde tek Paradontax ile kurtuldum diş eti kanamasından.ilk iki gün de fayfasını görmeye başladım.inşallah kefir şifan olur tatlım..

      Sil